← Повернутись до списку

SoftServe найкращий у номінації «Корпоративне волонтерство 2015»

Переможцем у номінації «Корпоративне волонтерство» став Благодійний Фонд «Відкриті очі» компанії SoftServe за низку проектів, реалізованих завдяки активній участі працівників та підтримці компанії. Відзнаки у цій номінації отримали також ПАТ «Фаворит Компані» (м. Житомир) – друге місце та ТОВ «Ашан Україна Гіпермаркет» (м. Київ) – третє місце.

«До участі у конкурсі ми подали 9 масштабних проектів, – розповідає член ради директорів SoftServe та Голова БФ «Відкриті очі» компанії SoftServe Тарас Вервега. – Серед них створення єдиного у Західній Україні сучасного кабінету підводного витягання хребта у Львівському військовому госпіталі; модернізація (освітлення) пішохідного переходу у Львові; освітній проект «ІТ-школярик» (Івано-Франківськ). Проте найбільше ресурсів 2015 року були спрямовані, звичайно, на допомогу захисникам України. Зокрема, ми придбали і передали військовим та волонтерам екіпірування, засоби зв’язку, оптичні пристрої, автомобілі, комп’ютерну техніку тощо на понад 5,5 млн грн, співфінансували навчання з тактичної медицини для 1200 військових, яке проводила ГІ «T-Helpers», придбали 2 реанімобілі, один з яких працює в зоні АТО, а інший на території Львівської області використовується в медицині катастроф та екстреній медичній допомозі».

Окремо слід відзначити ініціативу працівників компанії щодо виготовлення безпілотників для АТО, забезпечення військових та медичних закладів обладнанням та медикаментами. Загалом торік SoftServe надав допомогу на близько 9 млн грн. Більшість з цих коштів було зібрано серед працівників , системну підтримку також надавала компанія. «Тому ця відзнака належить усім працівникам, які своєю безпосередньою участю та підтримкою зробили можливим втілення всіх вище зазначених ініціатив у життя! – наголошує Тарас Вервега».

«У діяльності Фонду, пов’язаній з допомогою військовим, активно беруть участь понад 40 працівників з усіх наших офісів – розповідає Уляна Буденкевич, виконавчий директор БФ «Відкриті очі», SoftServe. – Ми також впроваджуємо невійськові проекти, які є ініціативами працівників SoftServe у різних сферах – благоустрої міст, де ми працюємо, освіті, охороні здоров’я та ін., як це було з освітленням пішохідного переходу у м. Львові біля супермаркету «Ашан» (автор проекту Дмитро Іванов)."

SoftServe найкращий у номінації «Корпоративне волонтерство 2015»