Наступна новина →← Повернутись до списку

Спростування безпідставних звинувачень з боку ГО "Вільний вибір"

Автори звинувачень не дослідили, що в Україні існує низка освітніх ініціатив з подібними назвами, очевидно саме тому поширюють недостовірну інформацію.

Натомість повідомляємо, що Благодійний проект «ІТ-Школяр» - це волонтерська ініціатива корпоративного Благодійного фонду «Відкриті очі» компанії SoftServe. Він виник як ініціатива працівників і реалізовується виключно ресурсами працівників SoftServe та компанії, не залучаючи жодного державного фінансування. Проект реалізується з 2015 року у Івано-Франківську та з 2017 року у Львові. Він полягає у навчанні вихованців шкіл-інтернатів Львівщини та Івано-Франківщини основам програмування в рамках кількамісячного курсу.

Проект не спрямований на «створення нових програм з інформатики, навчання вчителів та створення вимог до сучасного шкільного цифрового обладнання» та жодного залучення співробітників до створення коштом державного бюджету нових освітніх програм з інформатики та навчання вчителів для Міносвіти не відбувалося, жодних меморандумів із Міносвіти представники Благодійного фонду «Відкриті очі» не підписували, як йдеться у заяві ГО «Вільний вибір».

Компанія SoftServe – один з найбільших ІТ-працедавців країни. Вважає, що питання покращення ІТ-освіти у школах та університетах сьогодні є дуже актуальним. Відтак, власними зусиллями, а також спільними проектами з іншими ІТ-компаніями, ІТ-кластерами та Міністерством освіти України ми реалізовуємо низку ініціатив, спрямованих на підвищення якості викладання ІТ-дисциплін у навчальних установах країни. Подібні звинувачення є безпідставними, неправдивими та деструктивними, оскільки вони завдають шкоди ініціативам, які покликані зробити освіту в Україні кращою.

Спростування безпідставних звинувачень з боку ГО "Вільний вибір"