Кухня для дітей-сиріт

ЛВ
Львів
Потрібно15000грн.
Зібрано15216грн.

Дітки-сироти рідко коли мають можливість опанувати елементарні навики у приготуванні їжі, адже вони не мають батьків чи родичів, які їх цьому навчать, не можуть долучитись до цього процесу в умовах проживання в інтернаті.

За ініціативи Центру опіки сиріт Львівської Архиєпархії УГКЦ при Навчально-реабілітаційному центрі "Мрія" (м. Львів), вихованцями якого є більше 200 дітей-сиріт та напівсиріт віком від 6 до 16 років, створено кулінарний гурток "Казанок" де діти навчаються елементарним правилам приготування їжі, вибору та зберігання продуктів, правилам столового етикету. Проте на разі гурток може навчати лише 13-15 діток і в дуже обмежених умовах.

Для надання можливості більшій кількості дітей опановувати кухню та набувати кулінарного досвіду було придбано місткий холодильник (це дасть можливість зберігати продукти, а також діти зможуть готувати більше страв та частувати ними інших потребуючих). Потреба була також і в наповненні навчального процесу цікавими майстер-класами від кухарів та заохоченні дітей відкривати для себе кулінарний світ, що полегшить їх життя після закінчення навчання в інтернаті, а також може вплинути на їх майбутнє, адже для декого з діток це може стати майбутньою професією.


Деталі Проекту

Основні заходи проекту:

1. Майстер-клас з приготування смачного обіду від "Кулінарних курсів перших у Львові" за участі дітей НРЦ "Мрія" та волонтерів SoftServe - виконано.

2. Майстер-клас від "Школи вишуканих манер "Grace"" та "Студії свіжих емоцій M'YATA" з декорування та сервірування обіднього столу - виконано.

3. Пізнавально-рекреаційна поїздка з дітьми у м.Тернопіль за участі волонтерів SoftServe - виконано.

4. Фото-подарунки дітям на згадку (фото-колажі із заходів проекту для оформлення кабінету, де відбуваються заняття гуртка "Казанок", записники для рецептів) - виконано.

5. Придбання холодильника для кулінарного гуртка "Казанок" НРЦ "Мрія". Станом на сьогодні придбано місткий холодильник з морозильною камерою для безпечного зберігання запасів і виготовленої продукції. В подальшому діти планують збільшувати об'єми виготовленої продукції (випічки, печива) з можливістю подальшої її реалізації. Таким чином у майбутньому гурток зможе самостійно покривати витрати на закупівлю продуктів для навчання. За цільовим використанням холодильника та продукції дітей буде здійснюватись моніторинг з боку волонтерів SoftServe - виконано.

У НРЦ "Мрія"забезпечуються умови для відновлення здоров’я, навчання, виховання, соціальної адаптації, реабілітації і професійної орієнтації дітей, що мають органічні та функціональні захворювання органів, або вади психофізичного розвитку. Заклад є у підпорядкуванні Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації. Більше інформації про НРЦ "Мрія" тут.