Таланти в дії

ЛВ
Львів
Потрібно18750грн.
Зібрано18750грн.

Кожна людина від народження наділена якимось своїм особливим талантом :). Важливо його вчасно помітити і дати розвинутись. Такими здібностями наділені і діти-сироти. Проте їм набагато складніше проявляти і реалізовувати свої таланти. Одними з найпоширеніших проблем дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених сімей є занедбаність їх талантів, низька самооцінка, невизначеність щодо майбутньої професії, невпевненість у собі, соціальна апатія.

Проект "Таланти в дії" організовує ГО "Care in action". В рамках проекту організовано одноденний фестиваль в Парку культури і відпочинку ім. Б.Хмельницького для близько 200 дітей із закладів державної опіки та кризових сімей. Під час фестивалю відбувались різноманітні майстер-класи, конкурси та семінари дитячих талантів. Діти могли спробувати себе у різних видах спорту, сучасного танцю, співів та музики, кулінарії і рукоділля. Ці заходи допомагають зацікавити дітей відповідними активностями, підвищити їх самооцінку, водночас вони покликані сприяти формуванню позитивного іміджу дітей-сиріт у суспільстві та привернути увагу громадськості до потреб цих діток.

Кошти, які необхідно було зібрати, покривали витрати на транспортування дітей з інтернатів та дитячих будинків Львівської області на фестиваль, а також витрати на матеріали, обладнання та канцтовари для майстер-класів.


Деталі Проекту

В рамках фестивалю також відбувся семінар для вихователів, батьків-вихователів і прийомних батьків на тему виховання дітей від одного з провідних спеціалістів галузі, що дозволив їм у майбутньому застосувати отримані знання і досвід у роботі з дітьми. Також дітей залучають до суспільно-корисної діяльності, волонтерських ініціатив, щоб вони могли відчути свою важливість та значимість для інших потребуючих людей.

До організації фестивалю було залучено Книжковий форум видавців, відділ у справах дітей Львівської міської ради, Федерацію футболу Львівської області, Дитячий альпійський рух України.