Каша для "зайченят" дитячої лікарні

ЛВ
Львів
Потрібно30000грн.
Зібрано30018грн.

Кожного року в Україні народжується 12-15 дітей із вродженими вадами печінки, частині з них можна допомогти зробивши до 2-3 місяців спеціальну операцію Касаї, яка або повністю вирішить проблему, або дасть можливість відтягнути трансплантацію печінки до 4-5 років, коли дитинка зможе її легше перенести.

Зараз у відділенні Львівської міської дитячої клінічної лікарні (вул. П.Орлика, 4) перебувають на реабілітації або готуються до трансплантації 6-ро дітей віком від 1-2 місяців до 2 років, які мають певні вроджені вади, що ведуть до цирозу печінки. У лікарню їдуть дітки з усієї країни, оскільки тут одні з найкращих результатів по видужанню маленьких "зайченят" до і після трансплантації. Щодня їм потрібно вживати спеціальну лікувальну кашу виробництва ТМ Humana (Німеччина) та ТМ Nestle (Швейцарія), оскільки це єдине чим вони можуть харчуватись у такому стані.

Щомісяця 1 "зайченя" потребує близько 20 пачок лікувальної каші. За останні 7 років завдяки тісній співпраці лікарів та волонтерів вдалося успішно прооперувати 17 дітей, ще 5-м була врятована власна печінка. На жаль, оскільки лікарня є міського підпорядкування, то, відповідно до закону, для дітей з області та інших міст харчування і медикаменти не передбачені бюджетом лікарні.


Деталі Проекту

Було придбано лікувальну кашу виробництва ТМ Humana (Німеччина) та ТМ Nestle (Швейцарія) у кількості 250 пачок. Це забезпечило 6-ти діткам харчування на жовтень та листопад 2016 року.