Кімната позитиву

WR
Wroclaw
Потрібно158000грн.
Зібрано158000грн.

Мета цього проекту – створити позитивний та комфортний простір для дітей, які перебувають на лікуванні у Вроцлавській дитячій клініці ендокринології та діабетології, вул. T. Халубіньскєго, 2a.

Маленькі пацієнти дуже часто проводять у лікарні більше кількох тижнів. Тут діти почуваються пригнічено, бо лікарня для них - це завжди стрес. Більшість часу вони проводять у своїй палаті, сумуючи за домом, бо не мають де і чим бавитись, читати, наздоганяти пропущені шкільні заняття. Такі емоції та відчуття негативно впливають на процес лікування та психологічний стан дитини. Власне наявність комфортного простору для дозвілля дітей, як «Кімната Позитиву», наблизила б лікарняну атмосферу до домашньої, ігрової, де діти не відчували б себе пацієнтами лікарні і не сумували б за батьками, які не завжди можуть бути поряд, а відчували б себе дітьми і проводили час весело і позитивно. Таким чином фактор стресу знижується і діти одужують швидше!

Дизайн кімнати, як і її наповнення, максимально відповідають потребам дітей - кімната матиме 4 зони: творчу, ігрову, читальну та освітню, спецільно підібрані дитячі іграшки, освітні та розвиткові матеріали, меблі.

Проект втілюємо у співпраці з Асоціацією Pozytywne.com, яка впроваджує такі зміни у дитячих відділеннях лікарень Польщі. «Кімнати позитиву» створюють у тих лікарнях, де таких кімнат нема, або де наявні кімнати терміново потребують ремонту і продуманого наповнення.


Деталі Проекту

Основні заходи проекту:

  • Розробка дизайну кімнати

  • Виконання ремонтних робіт

  • Придбання матеріалів, меблів, іграшок, обладнання

  • Облаштування кімнати

  • Відкриття кімнати за участі місцевих ЗМІ

Тривалість впровадження проекту – 2 місяці.

Все обладнання, меблі та іграшки, які будуть придбані в рамках цього проекту залишаються у власності лікарні у відповідній «Кімнаті позитиву».