Кімнати позитиву 2.0

ІФ
Івано-Франківськ
ДН
Дніпро
ХР
Харків
РВ
Рівне

Що таке Кімната позитиву?

Це яскравий, комфортний та функціональний простір для дітей, які є пацієнтами дитячих лікарень і можуть там весело проводити час, читати, наздоганяти шкільні заняття, займатись творчістю, а головне - отримувати позитивні емоції, які сприяють їх швидшому одужанню.

Чому «Кімната позитиву 2.0»?

Впродовж 2016-2017 років ми вперше реалізували такий проект у Вроцлавській дитячій клініці ендокринології та діабетології, вул. T. Халубіньскєго, 2a., разом з Асоціацією Pozytywne.com, яка впроваджує такі зміни у дитячих відділеннях лікарень Польщі. Отримавши такий хороший досвід, ми вирішили продовжити цю справу в дитячих лікарнях України і створити Кімнату позитиву для маленьких пацієнтів одразу чотирьох лікарень країни.


Деталі Проекту

У яких лікарнях створюємо Кімнату позитиву в рамках проекту?

Івано-Франківськ: віділення легеневого туберкульозу і менінгіту для дітей Івано-Франківського обласного фтизіопульмонологічного центру, вул. Желехівського, 6.

Рівне: офтальмологічне відділення Рівненської обласної дитячої лікарні, вул. Київська, 60.

Дніпро: відділення реконструктивної хірургії з онкологічними ліжками Дніпровської обласної дитячої клінічної лікарні, вул. Космічна, 13.

Харків: педіатричне відділення для дітей з рідкісними захворюваннями та множинними вадами розвитку Харківської обласної дитячої клінічної лікарні, вул. Озерянська, 5.

План заходів:

1) розробка дизайн-проекту кімнати

Івано-Франківськ: Дизайн-проект кімнати розроблений. Детальна інформація про поточний стан реалізації проекту є на нашій сторінці на Facebook.

Рівне: Дизайн-проект кімнати розроблений. Детальна інформація про поточний стан реалізації проекту є на нашій сторінці на Facebook.

Дніпро: Дизайн-проект кімнати розроблений. Детальна інформація про поточний стан реалізації проекту є на нашій сторінці на Facebook.

Харків: Дизайн-проект кімнати розроблений. Детальна інформація про поточний стан реалізації проекту є на нашій сторінці на Facebook.

2) виконання ремонтних та оздоблювальних робіт

Виконання відповідних робіт ще проводяться у Рівному, Дніпрі та Харкові. Ремонтні та оздоблювальні роботи у Івано-Франківську завершені.

3) наповнення кімнат меблями, технікою, декором, іграшками та ін.

Івано-Франківськ: Кімната вже наповнюється меблями, декором, іграшками та технікою.

4) відкриття кімнат. Брифінг.

Івано-Франківськ: Планована дата офіційного відкриття - грудень 2018 року.

09 Грудня 2022, 07:30працівники SoftServe519684,11грн.
26 Листопада 2019, 13:37анонім500грн.
18 Листопада 2019, 06:30Zoryana Furda1000грн.
07 Листопада 2019, 15:05Oleh Feilo100грн.
21 Жовтня 2019, 09:22Viktor500грн.
28 Вересня 2019, 16:51Татьяна100грн.
28 Вересня 2019, 16:12Наталія150грн.
28 Вересня 2019, 16:02Ivan150грн.
28 Вересня 2019, 16:00Oleg150грн.
28 Вересня 2019, 15:53Iryna150грн.

* Примітка: Комісія в розмірі 2.3% від суми пожертви стягується ПриватБанком при зарахуванні коштів на розрахунковий рахунок БФ "Відкриті очі" (згідно з умовами користування послугою еквайрингу LiqPay)

Іван Лешко – SoftServe VP Client Success, нещодавно видав свою книжку “Common sense по-українськи”. Всі кошти від проданих примірників буде передано автором на реалізацію нашого благодійного проекту. Купуючи цю книгу, ви маєте можливість не лише розвинути в собі лідера, а також долучитись до створення кімнат дитячого дозвілля для маленьких пацієнтів одразу чотирьох лікарень України (Івано-Франківськ, Рівне, Харків та Дніпро).

Частину коштів також було зібрано у партнерстві з конференцією IT Weekend Ukraine та QMO conference, організатори яких передали 25% від вартості проданих квитків на втілення проекту!

Під час ініціативи #ЩедрийВіторок - 27 литопада - наш партнер 'Наш Формат' передав 20% від вартості проданих книжок видавництва “Наш Формат“ і 10% від книжок всіх інших видавництв, представлених на сайті на реалізацію нашого проекту.

Команда BAO компанії Софтсерв викладали курс "Бізнес аналіз інформаційних процесів" в Національному університеті “Львівська Політехніка” на напрямі "Системний аналіз" (спеціалізація "Бізнес аналіз") і всі кошти, які вони отримали від держави в якості заробітної плати за проведення курсу передали на наш благодійний проект “Кімнати Позитиву 2.0”.

Charity Book Fair спільно з нашим партнером Видавництвом Старого Лева - 20% від вартості всіх реалізованих книг під час ярмарки передано на реалізацію проекту “Кімнати позитиву 2.0”.