Lviv IT Cluster: United for Health

ЛВ
Львів

На сьогодні Україна все ще перебуває на останньому місці за кількістю проведених тестів на COVID-19. Досвід інших країн свідчить, що, крім дотримання правил гігієни, соціального дистанціювання та введення карантину, - важливим та дієвим заходом для зменшення масштабів пандемії та порятунку життя людей - є тестування великої кількості людей та відслідковування контактів інфікованих, з метою їхньої подальшої ізоляції та можливості вчасного надання допомоги.

Спільно з корпоративним Благодійним фондом “Відкриті очі” компанії SoftServe, Львівський ІТ Кластер запускає другий етап проекту United for health, до якого може долучитися кожен, аби тестування стало доступним для великої кількості мешканців нашого міста та області.

Як зробити експрес-тест?

  1. Перед тим, як зробити пожертву, заповніть, будь ласка, цю форму. Нам потрібні усі дані про вас для того, аби за потреби передати їх медикам мобільної бригади.

  2. Зробіть благодійний внесок, вказавши своє справжнє ПІП та дійсний емейл, на який прийде лист-підтвердження здійсненої пожертви.

  3. Зверніться до менеджера Львівського ІТ Кластеру та підтвердіть здійснення благодійного внеску: olya.maksym@itcluster.lviv.ua

  4. Підтвердіть причини для проведення експрес-тесту на виявлення COVID-19 (наявність симптомів або приналежність до груп ризику).

  5. Ваші дані внесуть до спеціального реєстру для мобільних медичних бригад

  6. Протягом 7-ми днів вас протестують на виявлення COVID-19. Результати експрес-тестів ви дізнаєтеся відразу.

  7. Якщо у вас позитивний результат, зверніться до вашого сімейного лікаря, який скерує вас у відповідний медичний заклад для проведення ПЛР-тесту, який підтвердить діагноз або ні.

Як ви можете допомогти?

  • Якщо ви підтримаєте наш проект на суму 700 грн - отримаєте можливість пройти 1 експрес-тест, решту коштів ми скеруємо на закупівлю тестів для інших;

  • Підтримка на суму 1500 грн - дає можливість пройти 3 експрес-тести для вас чи вашої сім'ї, решта коштів від суми буде спрямована на закупівлю тестів для інших;

  • Підтримка у розмірі 2000 грн - ви маєте можливість пройти 5 експрес-тестів, а решта коштів - на тести для мешканців міста та області.

Важливо: експрес-тести на COVID-19 проводять лише за наявності симптомів (висока температура та кашель), або ж приналежності до груп ризику (медики; ті, хто контактував з хворими; ті, хто повернувся з-за кордону). Тестування можуть проводити лише мобільні бригади медиків. Тести не видаються кожній особі в руки, оскільки їх мають проводити спеціалісти, які будуть вносити всі результати в базу даних МОЗ. Якщо вам не потрібен тест і ви хочете фінансово підтримати проект, в такому випадку усі кошти будуть спрямовані на закупівлю тестів для мешканців Львова та області.

Підтримуючи проект, Ви погоджуєтесь з умовами тестування і правилами цього проекту.

Контактна особа (для уточнення питань щодо проведення експрес-тестів): olya.maksym@itcluster.lviv.ua


Деталі Проекту

Львівський ІТ Кластер об'єднав місцеву ІТ-спільноту для допомоги місту Львову та області у боротьбі з поширенням COVID-19. 23 березня розпочався проект United for health: вже вдалося закупити першу партію експрес-тестів для виявлення коронавірусу (20 000 штук) та здійснено замовлення наступної партії - ще 20 000.

Кошти на ці потреби вдалося зібрати всередині спільноти на суму близько 5 млн грн. Тести були передані міській та обласній владі Львова, розпочато тестування населення у Львові та області.

15 Травня 2020, 09:30Михайлишин Андрій Вікторович2000грн.
07 Травня 2020, 16:02анонім1грн.
07 Травня 2020, 14:32111грн.
07 Травня 2020, 12:58анонім1грн.
07 Травня 2020, 12:57анонім1грн.
05 Травня 2020, 15:43Pavlo Fatula1500грн.
05 Травня 2020, 11:32Mariia Muzyka700грн.
04 Травня 2020, 11:27Khrystyna700грн.
04 Травня 2020, 09:48Reuta1000грн.

* Примітка: Комісія в розмірі 2.3% від суми пожертви стягується ПриватБанком при зарахуванні коштів на розрахунковий рахунок БФ "Відкриті очі" (згідно з умовами користування послугою еквайрингу LiqPay)