ІТ-Школяр

ІФ
Івано-Франківськ
Потрібно3000грн.
Зібрано3000грн.

Навчання для дітей 13-15 років зі шкіл-інтернатів, дітей-сиріт, з малозабезпечених сімей Івано-Франківська. Працівники девцентру самостійно розробили та впроваджують навчальну програму "HTML CSS Basics" для діток. Під час занять діти вивчають основи ІТ-дисциплін, JavaScript, розробки сайтів, ігор, та ін. Проект повністю фінансується з бюджету БФ "Відкриті очі".

Метою проекту є надати дітям можливості та мотивацію для того, щоб вони могли самостійно формувати своє краще майбутнє.


Деталі Проекту

Перший набір курсу «HTML CSS Basics» налічував 13 дітей із загальноосвітніх шкіл №13, №28 (колишня школа-інтернат №1), №25 та інших навчальних закладів Івано-Франківська. Знайомство школярів з нашою компанією почалося з екскурсії по офісу SoftServe та спілкування з керівником девцентру. Після цього, впродовж двох місяців діти активно вивчали основи HTML та CSS, практикувалися та успішно виконували домашні завдання. Заняття проходили на базі комп’ютерних класів ІТ-Академії. 9 діток пройшли навчання до кінця і отримали сертифікати IT-Academy, а також сувеніри від SoftServe.

Двоє найуспішніших школярів - Юрій і Любомир отримали можливість покращити знання англійської у мовній школі Українсько-Канадського Бізнес-Центру. За підтримки наших працівників-волонтерів вони також готувались до участі в міській олімпіаді з інформатики. Юра здобув друге місце! Любомир вирішив готуватись до вступу у фізико-технічний ліцей Івано-Франківська і завдяки заняттям з нашими працівниками йому це вдалося - і це саме те, заради чого варто докладати наших зусиль!

"Курс був цікавим, взнав про цікаві речі в програмуванні.Все виявилось не так складно, як я собі раніше думав, хоча деякі моменти давались важко (той же javascript), але саме коли їх таки долав, отримував найбільше задоволення" - такими є враження Юри від навчання в рамках проекту "ІТ-Школяр"