Ось і завершили своє навчання учасники ІІ-го набору «ІТ-Школяра»
За цей час наші учні:
опанували основи CSS та HTML;
дізналися, що стоїть за розробкою сайтів;
навчилися створювати власні html-сторінки;
презентували доповідь із теоретичного питання;
успішно впорались з технічним завданням!
Все це стало реальністю завдяки працівникам-волонтерам SoftServe,які безпосередньо ведуть заняття курсу.
У додатковій програмі курсу діти отримали можливість:
зазирнути у світ тестування та безпеки в Інтернеті;
навичитися презентувати себе, втілювати мрії у реальність та не боятись публічних виступів;
провести дружній кіно-вечір у колі "ІТ-Школяриків" зі смачною піцою та соком.
Учасники курсу наполегливо працювали, не соромились ставити питання і, в результаті, отримали цінні знання та навики, підтверджені сертифікатом IT-Академії, можливість безкоштовного навчання на курсах англійської мови у закладі-партнері − Канадському Бізнес-Центрі та сувенірну продукцію компанії, а ще (ми дуже на це сподіваємось) стимул до подальшого росту та віру у власні сили!
Сподіваємось у недалекому майбутньому побачитись із нашими випускниками вже у ролі колег, адже діти проявили неабиякий інтерес щодо власного майбутнього у ІТ-сфері, а дехто, навіть, бажання працювати у кібер-поліції ;)
До зустрічі у новому навчальному році, адже попереду ІІІ-ій набір "IT-Школяра"!
Продовжуємо навчати основам веб-технологій (HTML, CSS) дітей-сиріт, напівсиріт, дітей з малозабезпечених та кризових сімей, дітей бійців АТО та малозабезпечених сімей переселенців. Проект повністю фінансується з бюджету БФ "Відкриті очі".
Кожен набір діток (від 7 до 16 осіб) навчається впродовж 2-х місяців у приміщеннях ІТ-Academy (Івано-Франківський девцентр), за методологією, розробленою командою проекту ( шестеро працівників SoftServe). Навчальна програма завжди удосконалюється і поглиблюється. Безпосереднє знайомство зі світом ІТ та комунікація з нашими колегами розвивають здібності діток та їх мотивацію щодо вибору майбутньої професії і можливостей самостійно змінити своє життя!
По завершенні навчання успішні учасники отримують сертифікати від SS University та подарункові сертифікати для вивчення англійської мови на "Курсах іноземних мов Українсько-канадського МБЕРІФ Бізнес-центру". Також їх чекає солодкий стіл та спільний пікнік із випускниками і новими учасниками проекту.
Завдання навчальної програми - випускники курсу повинні отримати розуміння того, як працює Інтернет та, що стоїть за розробкою сайтів, опанувати вміння створювати прості html-сторінки, використовуючи вивчені теги та доступні Інтернет-ресурси. Також випускники повинні оволодіти базовими матеріалом по CSS та застосувати отриманні знання при створенні та презентації особистої персоналізованої сторінки, використовуючи hard slills та soft skills.
Цільова група:
2-ий набір: 9.04.2016-09.06.2016 (учасники: вихованці Угорницької школи-інтернат та діти із малозабезпечених та кризових сімей, діти бійців АТО та малозабезпечених сімей переселенців).
3-ій набір: 20.09.2016-20.11.2016 (учасники: вихованці Івано-Франківського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості,діти бійців АТО та малозабезпечених сімей переселенців)
Основні заходи проекту:
1. "SoftServe - робота мрії!" (знайомство учасників, екскурсія дев-центром, розклад навчання, побажання та очікування).
2. Навчальний період (ознайомлення із теоретичною базою, проведення практичних занять, тренінги по soft skills: 1) робота в команді, 2) як правильно презентувати та розповідати про себе, 3) досягнення цілей та мрій), безпека в Інтернеті, представлення власних проектів, підсумковий тест).
3. Фінальний етап (урочисте вручення сертифікатів та подарунків (безкоштовне навчання на курсах англ. мови)).
Очікувані результати проекту:
Отримання дітьми базових знань по HTML:
призначення HTML, теги, структура HTML сторінки,
заголовки, параграфи,
посилання, зображення,
нумеровані та ненумеровані списки, вбудовані списки,
таблиці,
теги span та div.
Отримання дітьми базових знань по СSS:
розуміння понять selector, class, ID,
форматування тексту, використовуючи властивості font-size, color, background-color, font-family, text-align,
вирівнювання тексту та зображень,
розуміння "box model" (margin, padding, border),
робота з позиціонуванням елементів, розуміння відмінностей між абсолютним, відносним, фіксованим та статичним позиціонуванням,
форматування посилань, розуміння та використання псевдокласів.