IT-Школяр. Львів

ЛВ
Львів
Потрібно20282грн.
Зібрано20282грн.

Успішно започаткувавши проект 'ІТ-Школяр' в Івано-Франківську, ми вирішили поширити цей позитивний досвід і в інших містах України, тому наступним містом став Львів.

У квітні 2017 року команда волонтерів розпочала навчання для 13 дітей (9-10 клас) з шкіл-інтернатів та будинків сімейного типу Львова та Львівської області 2-3 рази на тиждень у приміщеннях ІТ Академії компанії SoftServe.

Метою проекту є ознайомлення дітей із основами веб-технологій (HTML, CSS, Java Script та тестування програмного забезпечення) та розвиток їхніх софт-скілів. Окрім того, можливість безпосереднього спілкування із фахівцями ІТ-галузі мотивуватиме дітей до навчання та вибору професії в цій сфері, що може кардинально змінити їхнє життя!


Деталі Проекту

Перший набір курсу 'IT-Школяр. Львів' стартував у квітні 2017 року для вихованців Навчально-реабілітаційного центру “Мрія”, Винниківської санаторної школи-інтернат, Львівської загальноосвітної школи-інтернат № 2 та діти з Дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) у м.Львові (вул.Тракт Глинянський) та м. Бібрка.

Програма навчання почалася із презентації про переваги праці в ІТ, потребу вивчення математики та англійської мови. Після цього, впродовж 1 місяця діти активно вивчали основи HTML та CSS, практикувалися та успішно виконували домашні завдання.

Програма курсу містить наступні тренінги, які приятимуть розвитку софт-скілових вмінь та навичок:
- Що таке інтернет і як він працює
- Як функціонує сайт після його створення; функція команди підтримки
- Розвиток лідерських якостей
- Робота в команді
- Мотивація та джерела натхнення
- Презентаційні навички та публічні виступи

Заняття проводять працівники-волонтери компанії SoftServe у співпраці із командою проекту 'ІТ-Школяр' Івано-Франківського девцентру компанії. Викладачі обмінюються досвідом щодо проведення занять, розробки навчальної програми та організаційних моментів.

У вересні стартував 2-й етап проекту, під час якого учасники продовжать вивчення основ HTML та CSS, а також створення власної html-сторінки. Загальний термін курсу становитиме 2-2,5 міс та завершиться захистом теоретичного та практичного матеріалу (презентацією власної html-сторінки).
Найуспішніші випускники отримають сертифікат про проходження навчання та сертифікат на вивчення англійської мови в одній із мовних шкіл Львова.