IT-Школяр. Львів

ЛВ
Львів
Потрібно20282грн.
Зібрано20282грн.

Успішно започаткувавши проект 'ІТ-Школяр' в Івано-Франківську, ми вирішили поширити цей позитивний досвід і в інших містах України, тому наступним містом став Львів.

У квітні 2017 року команда волонтерів розпочала навчання для 13 дітей (9-10 клас) з шкіл-інтернатів та будинків сімейного типу Львова та Львівської області 2-3 рази на тиждень у приміщеннях ІТ Академії компанії SoftServe.

Метою проекту було ознайомлення дітей із основами веб-технологій (HTML, CSS, Java Script та тестування програмного забезпечення) та розвиток їхніх софт-скілів. Окрім того, можливість безпосереднього спілкування із фахівцями ІТ-галузі мотивувало дітей до навчання та вибору професії в цій сфері, що може кардинально змінити їхнє життя!


Деталі Проекту

Перший набір курсу 'IT-Школяр. Львів' стартував у квітні 2017 року для вихованців Навчально-реабілітаційного центру “Мрія”, Винниківської санаторної школи-інтернат, Львівської загальноосвітної школи-інтернат № 2 та діти з Дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) у м.Львові (вул.Тракт Глинянський) та м. Бібрка.

Програма навчання почалася із презентації про переваги праці в ІТ, потребу вивчення математики та англійської мови. Після цього, впродовж 1 місяця діти активно вивчали основи HTML та CSS, практикувалися та успішно виконували домашні завдання.

Програма курсу містила наступні тренінги, які прияли розвитку софт-скілових вмінь та навичок:
- Що таке інтернет і як він працює
- Як функціонує сайт після його створення; функція команди підтримки
- Розвиток лідерських якостей
- Робота в команді
- Мотивація та джерела натхнення
- Презентаційні навички та публічні виступи

Заняття проводили працівники-волонтери компанії SoftServe у співпраці із командою проекту 'ІТ-Школяр'. Івано-Франківського девцентру компанії. Викладачі обмінюювались досвідом щодо проведення занять, розробки навчальної програми та організаційних моментів. Серед дітей були ті, хто ніколи не стикався з цією сферою, і ті, хто вже добре розумів основи веб-розробки і навіть почав розробляти власні веб-сторінки

У вересні стартував 2-й етап проекту, під час якого учасники продовжили вивчення основ HTML та CSS, а також створили власну html-сторінки. Загальний термін курсу становив 2,5 міс та завершився захистом теоретичного та практичного матеріалу (презентацією власної html-сторінки).

Випускним завданням була презентація сайтів, які діти створювали використовуючи знання, отримані під час навчання. Семеро найуспішніших учасників отримали сертифікат про закінчення курсу та сертифікат на безкоштовне вивчення англійської мови від LifeStyle Мовна Школа, а також брендовані рюкзаки.