Освітлення пішохідного переходу у м. Львові

ЛВ
Львів
Потрібно110632грн.
Зібрано112586грн.

Встановлено два сучасні німецькі енергозберігаючі ліхтарі зі спеціальними сутінковими реле, які вмикають ліхтарі як тільки смеркає надворі, а не за графіком роботи центрального освітлення вулиці. Напрямок світла ліхтарів спроектовано так, що пішоходів видно не лише на проїжджій частині дороги, але й на тротуарі біля переходу. Встановлено і два нові дорожні знаки "Пішохідний перехід", нанесено дорожню розмітку.


Деталі Проекту

Один з найнебезпечніших нерегульованих переходів Львова, розташований на одній з магістральних вулиць - вул. В.Великого, 56 (перед кільцем вул. В.Великого – вул. Кульпарківська – вул. І.Виговського) з інтенсивним рухом транспорту, а у зв’язку з відкриттям супермаркету на цій ділянці дороги пожвавився і рух пішоходів. Перехід з одного боку затіняють дерева і пішохода було ледве видно лише на середині переходу, а з іншого боку - великий потік транспорту і кільцева розв'язка, які додатково навантажились приватним та громадським транспортом, що виїжджає від супермаркету.

Завдяки реалізованому проекту тепер окрім встановлених двох сучасних німецьких енергоощадних ліхтарів, які якісно освітлюють не лише проїжджу частину, але й частину тротуару, де знаходиться пішохід, також встановлено нові дорожні знаки "Пішохідний перехід" та нанесено дорожню розмітку "Пішохідний перехід".

Переваги такої модернізації переходу очевидні і відчутні - у темний час доби перехід здалеку помітно як водію так і пішоходу. Пішохода значно краще видно під час підготовки до руху та підчас руху по переходу. Освітлення переходу дозволяє водіям помічати людей на проїжджій частині, будучи ще на кільці по вул.Кульпарківській– вул.В.Великого – вул. І.Виговського. Це однозначно сприяє комфорту всіх учасників руху та підвищує їх безпеку.

Ліхтарі виготовлено німецькою компанією Swarco, яка є одним з лідерів у галузі безпеки дорожнього руху в Європі. Особливістю ліхтарів є те, що потужність та напрямок світла проектується індивідуально під конкретний пішохідний перехід, що гарантує однакове за насиченістю якісне освітлення на всьому відрізку - включно з місцем на тротуарі, де стоять пішоходи по обидві сторони дороги.

Інформація про проект у ЗМІ:

"Твоє місто" - http://tvoemisto.tv/news/u_lvovi_zapratsyuvav_unikalno_osvitlenyy_pishohidnyy_perehid_foto_73736.html

"Zaxid.net" - http://zaxid.net/news/showNews.do?u_lvovi_zastosuvali_modernizovanu_sistemu_osvitlennya_pishohidnogo_perehodu&objectId=1370298

"24-й канал" - Наш Репортер - https://www.youtube.com/watch?v=q1RHBfxQW0I&start=924&end=1014

02 Грудня 2020, 05:30працівники SoftServe110631,58грн.
04 Квітня 2019, 11:57Ira2000грн.

* Примітка: Комісія в розмірі %{percent}% від суми пожертви стягується ПриватБанком при зарахуванні коштів на розрахунковий рахунок БФ "Відкриті очі" (згідно з умовами користування послугою еквайрингу LiqPay)