Підготуй дитину Героя до школи

ЛВ
Львів
Потрібно97375грн.
Зібрано97375грн.

Вже другий рік поспіль напередодні 1 вересня ми допомагаємо забезпечити шкільним приладдям дітей бійців АТО! Батьки цих діток або в той час перебувають в АТО, або травмовані і не мають змоги забезпечити дітей необхідними для навчання речима. Багато хто з цих дітей свого батька вже ніколи не побачить живим...

80 комплектів шкільного приладдя та канцтоварів було сформовано та передано дітям з Львівської, Волинської, Київської, Одеської, Полтавської, Житомирської, Дніпропетровської, Вінницької та Хмельницької областей.

Проект повністю фінансується з бюджету нашого Благодійного фонду "Відкриті очі". За підсумком двох таких інціатив працівників компанії SoftServe для 130 дітей Героїв України перший дзвоник став справжнім святом!


Деталі Проекту

Цього року було придбано 3 925 зошитів, 80 ранців, пенали, альбоми для малювання, ручки, олівці, обкладинки для зошитів та підручників, блокноти, папки, фарби, ножиці та багато інших канцтоварів, які склали у 80 комплектів для дітей з Львівської, Волинської, Київської, Одеської, Полтавської, Житомирської, Дніпропетровської, Вінницької та Хмельницької областей.

Команда проекту організувала придбання численної кількості вище вказаного шкільного приладдя, самостійно пакували та доставляли безпосередньо додому діткам, які живуть у Львові. Також організували доставку поштою у решту областей.

Кожна дитина відчула вдячність українців за батьківський подвиг!