Простір розвитку дітей з аутизмом

ІФ
Івано-Франківськ
Потрібно89026грн.
Зібрано89808грн.

Протягом останніх років проблема активного повноцінного розвитку дітей з аутизмом та суміжними розладами стає доволі актуальною. Щораз більше дітей мають проблеми з гіперактивністю, мовною або сенсорною інтеграціями. У багатьох розвинених країнах такі захворювання діагностуються у дітей віком до 2-х років, що забезпечує своєчасне лікування та допомагає дитині розвиватися та ефективно спілкуватися зі світом та однолітками. Натомість в Україні ситуація гірша, адже навіть при діагностуванні розладів на ранніх етапах, батьки не отримують належної інформації про корекційне виховання таких діток. В країні є лише кілька фахових центрів, в яких діти можуть проходити відповідні програми розвитку (як наприклад, дитячий реабілітаційний центр Джерело у Львові).

Метою проекту є допомога ГО Простір розвитку дітей (надалі - Простір) (Івано-Франківськ) у наповненні кімнати сенсорної інтеграції спеціалізованим обладнанням для дітей з аутизмом та іншими розладами, де вони могли б навчатися, гратися, спілкуватися та розвиватися фізично під час занять з фахівцями Простору.

Завдяки вашій постійній підтримці та довірі, ми вже реалізували багато важливих та інноваційних проектів. І цього разу запрошуємо вас поринути з нами у нову мандрівку, кінцевим пунктом призначення якої буде оновлений та функціональний ‘Простір розвитку дітей’ у Івано-Франківську.


Деталі Проекту

Громадська організація Простір розвитку дітей заснована Сергієм Белеєм разом з дружиною Людмилою. Сім’я Белеїв, зіткнувшись із явищем аутизму, почала пошуки кваліфікованих центрів, які працюють з такими дітками, однак з'ясувалося, що таких центрів в Україні дуже мало, а в Івано-Франківську немає жодного. Переїзди до Львова чи Києва занадто дорогі, особливо, враховуючи те, що освітні курси можуть тривати тиждень або більше.

Міська рада надала приміщення на базі Дитячого юнацького центру (ДЮЦ), де Людмила разом з іншими фахівцями щоденно з 08.00до 20.00 працює із 40 вихованцями у групах по 4-5 дітей. Простір не лише проводить корекційну роботу з дітьми-аутистами, але також залучає партнерів для співпраці, а також волонтерів та інших фахівців.

Оскільки в Україні немає постачальника обладнання для сенсорної інтеграції належної якості, Польський центр творчого розвитку дитини ‘Kleks’ надасть підтримку у купівлі всіх необхідних елементів для кімнати, а саме:

​​​​​​​ГО також працює над отриманням більшого приміщення для того, щоб надавати повний спектр терапевтичних заходів для дітей аутизмом та суміжними розладами, яке включатиме:

- Кімнату сенсорної інтеграції за європейськими стандартами (цей метод визнаний у світі найбільш дієвим для розвитку нервової системи та сенсорної інтеграції мозку при різноманітних порушеннях).
- Логопедичний простір.
- Педагогічний простір (не кожен педагог вміє і знає, як працювати з особливими дітьми, саме тому необхідно залучити кваліфіковану людину).
- Ігровий простір (саме гра служить для природного розвитку м​​​​​​​ови та комунікативних навичок).
- Простір фізичного розвитку (навики координації власних рухів є необхідною складовою подальшого розвитку).

Більше інформації про діяльність центру у відео та статті.

30 Грудня 2018, 13:51анонім35000грн.
22 Грудня 2018, 13:58Маркіян S190грн.
20 Грудня 2018, 18:23Олександр М100грн.
17 Грудня 2018, 13:21Olesia 500грн.
17 Грудня 2018, 12:23OLEKSANDR200грн.
15 Грудня 2018, 17:42Sergii75грн.
14 Грудня 2018, 22:07Макс, ПА-17м-2500грн.
13 Грудня 2018, 23:23анонім20000грн.
12 Грудня 2018, 16:08Олександр М100грн.

* Примітка: Комісія в розмірі 2.3% від суми пожертви стягується ПриватБанком при зарахуванні коштів на розрахунковий рахунок БФ "Відкриті очі" (згідно з умовами користування послугою еквайрингу LiqPay)